Statuetka Złoty Bankier

Laureaci konkursu

Nagrodę główną – podwójne zaproszenie na uroczystą galę wręczenia nagród Złoty Bankier 2009 otrzymują:

  • Damian Żochowski – Ząbki
    „ Bankier – Twoje okno na Świat Finansów”

  • Marcin Pijaczyński – Wrocław
    „ Obudź w sobie Finansistę”

  • Anna Sobiś – Bydgoszcz
    „ Bankier.pl – polski nawigator finansowy”

Nagrody dodatkowe otrzymują:

  1. Jakub Bartas – Jankowice
  2. Tomasz Bartnik – Chojnów
  3. Sylwia Bartyszak – Konin
  4. Łukasz Jarosław Biel – Kraków
  5. Grzegorz Borkowski – Legionowo
  6. Artur Bury – Bielsko-Biała
  7. Piotr Cirin – Warszawa
  8. Piotr Drojewski – Warszawa
  9. Paweł Gałecki – Warszawa
  10. Iwona Golińska – Łódź
  11. Jacek Goławski – Hajnówka
  12. Sylwester Góreczny – Warszawa
  13. Jan Legięć – Warszawa
  14. Jacek Jankowski – Lublin
  15. Maciej Jakiełek – Gdańsk
  16. Lidia Jezierska – Sosnowiec
  17. Daniel Jędrzejewski – Nowa Wieś Rzeczna
  18. Małgorzata Kasińska – Wałbrzych
  19. Zbigniew Klimaj – Warszawa
  20. Henryk Klimkiewicz – Gwda Wielka
  21. Marcin Klozyk – Pelplin
  22. Kamil Kobus – Warszawa
  23. Janusz Kochanowski – Jelenia Góra
  24. Stanisław Konopka – Wieleń
  25. Agnieszka Kraczkowska – Warszawa
  26. Arkadiusz Kraszewski – Gdańsk
  27. Łukasz Krzemiński – Gdynia
  28. Piotr Krzus – Węgierska Górka
  29. Monika Krzykwa – Jelenia Góra – Staniszów
  30. Krzysztof Łaszczyca – Dąbrowa Górnicza
  31. Daniel Majewski – Warszawa
  32. Elżbieta Markowska – Poznań
  33. Marcin Mazurek – Warszawa
  34. Patrycja Mieczkowska – Warszawa
  35. Krzysztof Mieczkowski – Szczecin
  36. Agata Mika – Świdnik
  37. Mariola Milewska – Warszawa
  38. Joanna Misiak – Łętownia
  39. Janina Młynek – Brzeźnica
  40. Bolesław Morytz – Warszawa
  41. Maciej Ochab – Rzeszów
  42. Maciej Olbert – Wrocław
  43. Marek Ornat – Warszawa
  44. Marianna Owczarz – Brzeg Dolny
  45. Beata Pietrzak – Łodź
  46. Damian Polek – Lipnica Murowana
  47. Łukasz Porażyński – Poznań
  48. Katarzyna Powirska – Głuchołazy
  49. Bożena Prykowska – Warszawa
  50. Danuta Rozmus – Poznań
  51. Karol Rzęsiewicz – Toruń
  52. Marcel Samecki – Warszawa
  53. Sabina Sochacka – Bogatynia
  54. Jacek Sochacki – Orneta
  55. Sławomir Strzelecki – Tychy
  56. Aleksandra Świgost – Marcinowice
  57. Rafał Świtaj – Warszawa
  58. Jarosław Tyndyk – Lubin
  59. Maria Unierzyska – Baboszewo
  60. Agnieszka Wątroba – Kraków
  61. Magdalena Wilczewska – Gdynia
  62. Agnieszka Zabielna-Nowak – Kraków
  63. Anna Zawirska – Lublin
  64. Marek Ziarnowski – Wrocław